اجاره ویدئو پروژکتور

اجاره ویدئو پروژکتور

021-86072406

جهت اجاره ویدئو پروژکتور میتوانید با تماس مستقیم با شرکت یا ارسال فرم ذیل اقدام فرمائید.

کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست اجاره ویدئو پروژکتور

 

بعد از ارسال کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

اجاره دیتا پروژکتور در استان تهران :

شما میتوانید با اجاره ویدئو پروژکتور از هزینه ی اضافی برای خرید دستگاه پرهیز نمائید و نیاز خود را برای کلاس های آموزشی- کنفرانس و جلسات- تبلیغات و نمایشگاه ها و… تنها با اجاره آن برطرف نمائید.

از مزیت های اجاره ویدئو پروژکتور این است که اگر استفاده شما از ویدئو پروژکتور بسیار کم است و فقط چند روز یا چند ساعت نیاز به آن دارید میتوانید یک ویدئو پروژکتور خوب را اجاره فرمائید و از پرداخت هزینه های زیاد جلوگیری فرمائید.

به طور مثال اگر مبلغ یک دستگاه با شدت روشنائی بالا حدود 10 میلیون تومان باشد شما با پرداخت مبلغی بسیار کمتر میتوانید آن را در اختیار داشته باشید.
شرکت آریا گستر ایرانیان با موجودی تعداد زیادی دستگاه ویدئو پروژکتورر برای اجاره آماده همکاری با شما مشتریان محترم بوده و جهت بر طرف کردن نیاز شما حاضر به اجاره ویدئو پروژکتورهای با کیفیت خوب می باشد.

شما میتوانید با ارائه یک مدرک شناسائی و یک رسید معتبر ویدئو پروژکتور مد نظر خود را اجاره و یا کرایه نمائید و بعد از بازگرداندن دستگاه و پرداخت مبلغ مورد توافق رسید و کارت شناسایی خود را دریافت نمائید .

در صورت ضربه ندیدن دستگاه و ایراداتی که میتواند از سوی مصرف کننده ناشی شود هر گونه حادثه بر عهده این شرکت بوده و این شرکت موظف به ارسال سریع دستگاهی دیگر برای مشتری می باشد.
لازم به ذکر است که کلیه دستگاه های شرکت سرویس شده و بدون ایراد بوده.تا خلل و وقفه ای در استفاده مشتریان از ویدئو پروژکتور رخ ندهد.

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اجاره دستگاه با شرکت تماس حاصل فرمائید.

اجاره|کرایه پرده نمایش

پرده نمایش از ملزومات داشتن یک تصویر خوب و دلچسب برای جلسات بوده که با استفاده از آن آسیب کمتری به چشم ببیننده وارد شده و تصویر به نمایش گذاشته شده دارای شفافیت و کیفیت بالاتری خواهد بود.
بنا به دلایل مختلف خرید یک پرده نمایش برای برخی از مشتریانی که کمتر از ویدئو پروژکتور استفاده میکنند مقرون به صرفه نیست و اجاره آن میتواند مشکل آنها را برطرف نماید.

اکثر پرده های اجاره ای به صورت پایه دار بوده به خاطر اینکه پرده های سقفی نیاز به وصل به سقف دارد که برای مصرف کنندگان اجاره آن درست به نظر نمیرسد و زیبایی پرده نمایش های پایه دار را ندارد.

اجاره پرده نمایش

در سایز های مختلف در شرکت آریا گستر موجود بوده و کیفیت پرده ها از جنس نانو بوده تا بهترین تصویر ممکن را به ببیننده ارائه دهند.
اجاره پرده نمایش به نصبت اجاره ویدئو پروژکتور از قیمت پائین تری برخوردار است.

در صورت تماس با شرکت مشاوران ما بهترین پرده و سایز مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن به محل شما مشتری محترم ارسال مینمایند.
لازم به ذکر است برای اجاره ویدئو پروژکتور و پرده نمایش هرگونه هزینه حمل بر عهده مشتری می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت اجاره با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.

021-86072406

 

 

 

اجاره دیتا پروژکتور

اجاره دیتاپروژکتورر,اجاره دیتاپروژکتور,اجاره دیتاپروژکتور,اجاره دیتاپروژکتور,اجاره دیتاپروژکتور,اجاره دیتاپروژکتور,اجاره دیتا پروژکتور,اجاره دیتاپروژکتور,,اجاره دیتاپروژکتور,اجاره دیتاپروژکتور,,اجاره دیتاپروژکتور,,اجاره دیتاپروژکتور,,

اجاره ویدئو دیتا پروژکتور

اجاره دیتاپروژکتور,اجاره ویدئو پروژکتور,اجاره ویدئوپروژکتور,دیتا پروژکتور,ویدئو پروژکتور,data

اجاره دیتاپروژکتور,,,اجاره ویدئوپروژکتور,دیتا پروژکتور,ویدئو پروژکتور,data projector,

اجاره ویدئو پروژکتور,اجاره دیتا پروژکتور,اجاره دیتاپروژکتور,اجاره ویدئوپروژکتور,کرایه دیتا پروژکتور,کرایه ویدئو پروژکتور

,صفحه گوگل پلاسنام تجاری
متعلق به مااولین پستصفحه ماtwitterفیس بوک

اجاره ویدئو پروژکتور