اجاره ویدئو پروژکتور

اجاره ویدئو پروژکتور

۰۲۱-۸۶۰۷۲۴۰۶

نشانی شرکت:

زیر پل کریمخان.خیابان سنائی.بالاتر از میدان سنائی. نبش کوچه ۱۵.پلاک۱۳۰. واحد ۱

 

جهت اجاره ویدئو پروژکتور میتوانید با تماس مستقیم با شرکت اقدام فرمائید.

اجاره ویدئو دیتا پروژکتور در استان تهران :

شما میتوانید با اجاره ویدئو پروژکتور از هزینه ی اضافی برای خرید دستگاه پرهیز نمائید و نیاز خود را برای کلاس های آموزشی- کنفرانس و جلسات- تبلیغات و نمایشگاه ها و… تنها با اجاره آن برطرف نمائید.

از مزیت های اجاره ویدئو پروژکتور این است که اگر استفاده شما از ویدئو پروژکتور بسیار کم است و فقط چند روز یا چند ساعت نیاز به آن دارید میتوانید یک ویدئو پروژکتور خوب را اجاره فرمائید و از پرداخت هزینه های زیاد جلوگیری فرمائید.

به طور مثال اگر مبلغ یک دستگاه با شدت روشنائی بالا حدود 10 میلیون تومان باشد شما با پرداخت مبلغی بسیار کمتر میتوانید آن را در اختیار داشته باشید.
شرکت آریا گستر ایرانیان با موجودی تعداد زیادی دستگاه ویدئو پروژکتورر برای اجاره آماده همکاری با شما مشتریان محترم بوده و جهت بر طرف کردن نیاز شما حاضر به اجاره ویدئو پروژکتورهای با کیفیت خوب می باشد.

شما میتوانید با ارائه یک مدرک شناسائی و یک رسید معتبر ویدئو پروژکتور مد نظر خود را اجاره و یا کرایه نمائید و بعد از بازگرداندن دستگاه و پرداخت مبلغ مورد توافق رسید و کارت شناسایی خود را دریافت نمائید .

اجاره ویدئو پروژکتور

در صورت ضربه ندیدن دستگاه و ایراداتی که میتواند از سوی مصرف کننده ناشی شود هر گونه حادثه بر عهده این شرکت بوده و این شرکت موظف به ارسال سریع دستگاهی جایگزین برای مشتری می باشد.
لازم به ذکر است که کلیه دستگاه های شرکت سرویس شده و بدون ایراد بوده.تا خلل و وقفه ای در استفاده مشتریان از ویدئو پروژکتور رخ ندهد.

انواع ویدئو پروژکتور جهت اجاره:

1:ویدئو پروژکتور انسی بالا(بالای 3000 انسی):

از این نوع ویدئو پروژکتور ها برای محیط ها و سالن های بزرگ با پرده نمایش بزرگ استفاده میشود که به طور میانگین تعداد بینندگان بالای 30 نفر باشد.
و یا محیط نصب پرده و دستگاه از بینندگان فاصله بیشتری داشته باشد.

2:ویدئو پروژکتور انسی متوسط(1000-3000 انسی):

ویدئو پروژکتور های رنج متوسط یا کلاسی که برای حدود 10-30 بازدید کننده یا در محیط های تا 30 مترمربع مناسب است باید از پرده های حدود 2 متر استفاده شود.
رنج تنوع این نوع دستگاه ها معمولا بیشتر است به علت نیاز بیشتر مشتریان و برند های زیادی جهت اجاره در بازار موجود است.

 

 

 

3:ویدئو پروژکتور جیبی انسی پائین(100-1000 انسی)

این ویدئو پروژکتور ها که ویدئو پروژکتور های جیبی مشهور هستند دارای بیشترین نوع تکنولوژی می باشند و حمل آنها به دلیل کوچک بودن بسیار راحت است.
اندازه آنها از حدود یک موبایل معمولی تا یک تبلت می باشد.
معمولا کسانی که از این نوع ویدئو پروژکتور استفاده میکنند نیاز زیادی به این دستگاه دارند به همین علت اجاره آنها مقرون به صرفه نیست و معمولا این نوع ویدئو پروژکتور را خریداری میکنند.

اجاره ویدئو دیتا پروژکتور

از این نوع دستگاه ها باید در محیط های تاریک تر به علت انسی لومنس پائین تر دستگاه استفاده کرد.

معمولا تعداد بینندگان تصویر این دستگاها از یک نفر تا 5 نفر می باشد. اما این نصبت بسته به کیفیت دستگاه و انسی متغییر است.
تصویر مناسب برای این نوع دستگاه ها حدود 60 اینچ است باز هم لازم به ذکر است که کیفیت یک دستگاه نورمال در این مطلب فرض شده است.

اجاره ویدئو دیتا پروژکتور

وگرنه بعضی از دستگاه های چینی موجود در بازار این سایز را تصویر نمیدهند که منظور از تصویر ندادن یعنی که کیفیت و روشنایی آن خیلی پایین میشود.

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اجاره دستگاه با شرکت تماس حاصل فرمائید.

 

اجاره|کرایه پرده نمایش

پرده نمایش از ملزومات داشتن یک تصویر خوب و دلچسب برای جلسات بوده که با استفاده از آن آسیب کمتری به چشم ببیننده وارد شده و تصویر به نمایش گذاشته شده دارای شفافیت و کیفیت بالاتری خواهد بود.
بنا به دلایل مختلف خرید یک پرده نمایش برای برخی از مشتریانی که کمتر از ویدئو پروژکتور استفاده میکنند مقرون به صرفه نیست و اجاره آن میتواند مشکل آنها را برطرف نماید.

اجاره ویدئو دیتا پروژکتور

اکثر پرده های اجاره ای به صورت پایه دار بوده به خاطر اینکه پرده های سقفی نیاز به وصل به سقف دارد که برای مصرف کنندگان اجاره آن درست به نظر نمیرسد و زیبایی پرده نمایش های پایه دار را ندارد.

 

اجاره پرده نمایش

در سایز های مختلف در شرکت آریا گستر موجود بوده و کیفیت پرده ها از جنس نانو بوده تا بهترین تصویر ممکن را به ببیننده ارائه دهند.
اجاره پرده نمایش به نصبت اجاره ویدئو پروژکتور از قیمت پائین تری برخوردار است.

برای اجاره پرده نمایش از پرده نمایش های پورتابل یا متحرک استفاده میکنند به علت جابه جایی آسان و مقرون بوده آنها ولی به لحاظ کیفی تفاوتی با سایر پرده های برقی و دستی ندارد.

اجاره ویدئو دیتا پروژکتور

در صورت تماس با شرکت برای اجاره ویدئو پروژکتور مشاوران ما بهترین پرده و سایز مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن به محل شما مشتری محترم ارسال مینمایند.
لازم به ذکر است برای اجاره ویدئو پروژکتور و پرده نمایش هرگونه هزینه حمل بر عهده مشتری می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت اجاره با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.

021-86072406

 

 

,صفحه گوگل پلاسنام تجاری
متعلق به مااولین پستصفحه ماtwitterفیس بوک