شرکت آریا گستر ایرانیان به عنوان بزرگ ترین وارد کننده و توزیع کننده اسپیکر استوک | باند استوک | بلندگو استوک در ایران می باشد.

برای ورود به فروشگاه اسپیکر استوک کلیک کنید

تمامی اسپیکر های استوک | باند های استوک | بلندگو های استوک شرکت آریا گستر ایرانیان استوک اروپا و آمریکا بوده و گرید A می باشد.

تلفن تماس برای مشاوره و یا خرید : 02186072406 – 02188322302

اسپیکر یا باند یا بلندگو استوک | کارکرده | دست دوم

انواع اسپیکر یا باند یا بلندگو استوک حرفه ای و پرتابل

شنیدن موسیقی با کیفیت و حجم صدای عالی، لذت این کار را چند برابر می کند. شرکت آریا گستر ایرانیان به همین دلیل طیف وسیع و متنوعی از اسپیکر ( بلندگو | باند ) استوک را برای کاربران با سلیقه های مختلف عرضه کرده است.

اسپیکرهای استوک بلوتوث، مسافرتی، چند تکه، با سیم، حرفه ای، بزرگ، پرتابل (قابل حمل) و با باتری از جمله بلندگوهایی است که در شرکت آریا گستر ایرانیان عرضه شده است. کاربران می توانند با توجه به نیاز خود، اسپیکر استوک و کارکرده مناسب را از آریا گستر ایرانیان انتخاب کنند.

اسپیکرهای استوک بزرگی که در شرکت آریا گستر ایرانیان عرضه شده مناسب جشن های شما است. در واقع کاربران می توانند از این اسپیکرها موسیقی دلخواه خود را پخش کنند و با توجه به باتری قدرتمند، حجم صدای عالی و نورپردازی هیجان انگیز آن، گوش دادن به موسیقی لذت بخش تر می شود.

اسپیکر های استوک ( کارکرده یا دست دوم ) از لحاظ قیمت بسیار مناسب می باشند و با توجه به این که شرکت آریا گستر تمامی اسپیکر های استوک خود را گارانتی می کند برای خرید فوق العاده مناسب هستند.

از سوی دیگر، این اسپیکرهای بزرگ به ورودی میکروفن مجهز هستند و می توانید در حین گوش دادن به موسیقی، روی آن بخوانید.

 

اسپیکرهای استوک | کارکرده یا دست دوم پرتابل (قابل حمل)

اگر برای گوش دادن به موسیقی در دل طبیعت به یک اسپیکر حرفه ای نیاز دارید می توانید روی اسپیکر های بلوتوث دار قابل حمل که در شرکت آریا گستر عرضه شده حساب کنید.

بلندگوهای پرتابل استوک متنوعی که در آریا گستر وجود دارد، لذت گوش دادن به موسیقی در دل طبیعت را چند برابر می کند. با توجه به وزن کم این اسپیکرها کاربران به راحتی می توانند آن را در کیف خود قرار بدهند و حمل کنند.

اسپیکر استوک

اسپیکرهای استوک | کارکرده یا دست دوم با باتری قدرتمند

اتصال بلندگو به برق برای استفاده از آن یکی از مشکلاتی است که در مسیر گوش دادن به موسیقی با آن مواجه می شوید. این روزها اسپیکرهای پرتابلی با باتری قدرتمند و ظرفیت بالا تولید می شوند که هم برق مورد نیاز برای پخش موسیقی را تامین می کنند و هم می توان از آن ها به عنوان پاوربانک برای شارژ گوشی و سایر دستگاه های دیجیتال استفاده کرد.

اسپیکرهای استوک بلوتوثی که در فروشگاه شرکت آریا گستر عرضه شده به باتری های قدرتمندی مجهز هستند و تا چندین ساعت می توان از آنها به موسیقی گوش داد.

برای ورود به فروشگاه اسپیکر استوک کلیک کنید

تلفن تماس برای مشاوره و یا خرید : 02186072406 – 02188322302