تعمیر ویدئو پروژکتور

آریا گستر ایرانیان

نمایندگی آریا گستر ایرانیان ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازسازی، تعمیر، بازیابی، سرویس و گردگیری پروژکتورهای موجود در بازار است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی پروژکتورهای NEC، ایسر، کانن، پاناسونیک و … را شامل می گردد. برخی از امکانات وب سایت :  تعمیر ویدئو پرژکتور –  اجاره ویدئو پرژکتور – نصب ویدئو پروژکتور – پایه ویدئو پروژکتور – نصب ویدئو پروژکتور – فروش ویدئو پرژکتور ارائه میدهد . شما با استفاده از خدمات ما می توانید کیفیت و تضمین تعمیرات را همزمان با رضایت تجربه کنید.

آموزش تعمیر ویدئو پروژکتور

آموزش تعمیر پروژکتور

آموزش تعمیر ویدئو پروژکتور

 در این بخش قصد داریم آموزش مختصر و مفیدی درباره تعمیر ویدئو پروژکتور برای  همکاران و دارندگان ویدئو و پروژکتور داشته باشیم .

پاور ویدئو پروژکتور

پاور ویدئو پروژکتور که نقش بسیار مهمی  در  تعمیر ویدئو پرژکتور دارد. در هر دستگاه الکترونیکی که برق شهر یا 220 ولت به ان منتقل می شود دارای یک قسمت پاور یا منبع تغذیه است که وظیفه آن کاهش ولتاژ می باشد.

تعمیر پاور ویدئو پروژکتور

پاور ویدئو پروژکتور

 برد اصلی ویدئو پروژکتور

لازم است بدانید که برق خروجی از پاور باید به برد اصلی برود. که یکی از وظایف این برد اصلی تجزیه تحلیل باینری تصاویر  و اماده کردن آن برای پخش است. می توان این تصاویر را توسط کابهای تصویر(VGA,HDMI.LAN.VIDEO.SVIDEO….)  همچنین می توان به صورت وایرلس هم تصاویر را به برد اصلی یا مین برد رساند.
تعمیر این قسمت از دستگاه نیاز به داشتن دانش فنی و الکترونیک بالایی دارد زیرا که این برد های اصلی به طور معمول چهار لایه هستند. بدین معنا که چهار تا برد رو روی هم سوار شده است. برای تعمیرات ویدئو پروژکتور و همیچین برد اصلی میتوانید با کارشناسان متخصص آریا گستر تماس حاصل کنید و با خیال راحت برای تعمیرات دستگاه های خود اقدام کنید.

 لامپ ویدئو پروژکتور

تا این قسمت از مقاله با قسمت های اصلی ویدئو پروژکتور آشنا شدید.در ادامه با لامپ ویدئو پروژکتور آشنا خواهید شد. که بیشترین قطعه مصرفی یک ویدئو پروژکتور محسوب می شود و می توان آن را به روغن موتور ماشین تشبیه کرد که بعد از ساعت یا تایم کاری باید تعویض شود. تعویض لامپ ویدئو پروژکتور  به علت کم نور شدن و ضعیف شدن لامپ است که اگر به موقع تعویض نشود باعث ترکیدن لامپ خواهد شد و در نهایت باعث آسیب رساندن به سایر نقاط دستگاه می شود . در تعمیر ویدئو پروژکتور ما چیزی به نام تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور نداریم و لامپ فقط تعویض می گردد.

تعمیر  لامپ ویدئو پروژکتور

لامپ ویدئو پروژکتور

پس منظور از تعمیر لامپ ویدئو پروژکتور چیست؟ منظور از تعمیر لامپ ویدئو این است که برنر وسط لامپ تعویض می گردد.غیر از این لازم است بدانید که لامپ تعمیر نمی شود. ما به شما توصیه می کنیم که پس از 2800ساعت لامپ دستگاه را تعویض کنید.با توجه به تنوع ویدئو پرژکتور در رابطه با این موضوع حتما به دفتر چه راهنما مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید ..

 برد بالاست(BALLAST)

نوبت به آن رسیده است که بدانید چه طور لامپ ویدئو پروژکتور روشن می شود. برد بالاست (BALLAST BOARD) وظیفه تامین برق لامپ را دارد. از آن جهت که هر لامپ با لامپ دستگاه دیگری فرق دارد پس می توان نتیجه گرفت که هر برد بالاست هم با دیگری فرق دارد. این تفاوت به خاطر آمپر  ولتاژ است در نتیجه وات هر دستگاهی با مدل دیگر متفاوت است.

LENS لنز

از دیگر قسمت های دستگاه ویدئو پروژکتور لنز است. لنز دستگاه وظیفه دارد تصاویر را به ببیننده منتقل کند. تمام لنزها عدسی داخلشان  از جنس خاص هستند و از سایز های متفاوت تشکیل می شوند. لنز ها به طور کلی به دو دسته لنز معمولی و لنز واید تقسیم می شوند.

تمیر لنز ویدئو پروژکتور

لنز ویدئو پروژکتور

لنز معمولی  و   لنز  واید

لنز معمولی همانطور که از نامش پیداست لنزی معمولی با ویژگی های معمولی است. بدین معنا که از یک فاصله معمولی یک تصویر  معمولی که البته این تصویر معمول هر دستگاه با تصویر دستگاه دیگری متفاوت است. برای درک بیشتر مثالی برای شما می زنیم: فرض کنید یک پرده نمایش دارید و تصمیم دارید توسط یک ویدئو پروژکتور بهش تصویر بتابانید. واضح است که هر ویدئو پروژکتور توی فاصله ی مختص خودش تصویر پرده مثلا 2*2 را پر می کند.
یک ویدئو پروژکتور این تصویر را  از فاصله 2 متری پر می کند. اما یک ویدئو پروژکتور دیگر  از فاصله 5 متر پر می کند. در دستگاه های مختلف فاصله ها بسیار پر اهمیت است. لنز های واید طوری طراحی شده اند که از فاصله کم بزرگترین تصویر ممکن را ارائه می دهند.
یکی از کارایی های این نوع لنز این است که نور مستقیما بر چشم نمی تابد در حای که لنزهای معمولی این ویژگی را ندارند.

کالرویل

کالرویل یا چرخ رنگ همانطورکه از اسمش هم پیداست یک دایره ای است که وسط آن یک موتور تعبیه شده است و اطراف آن هم فیلتر های رنگ هستند. کار چرخ رنگ این است که لامپ به فیلتر های هر رنگ  که برخورد می کند، فیلتر ها اجازه خروج همان رنگ را می دهند تاجلوی نور لامپ قرار گرفته در نتیجه رنگهای اصلی برای تشکیل تصویر به وجود می اید.

تعمیر کالرویل ویدئو پروژکتور

کالرویل ویدئو پروژکتور

 DMD CHIP

زمانی که رنگها از کالرویل رد می شوند و رنگ های اصلی ما شکل می گیرند، این رنگ ها از عدسی های مختلفی رد می شوند و به اندازه صفحه DMD می شوند.
دی ام دی چه عملی را اجام می دهد؟ یک قطعه 2 سانت در 2 سانت را در نظر بگیرید. که داخل آن چند میلیون آینه وجود دارد.
که زیر هر کدام از آینه ها یک موتور تعبیه شده است که این قطعه طوری آینه هارا کنترل می کند که نور را باز تاب بدهند. با این تصور متوجه می شوید که هر آینهبسیار ظریف و بسیار کوچک می باشد. در حال حاضر تولید کننده این قطعه کشور آمریکا است.

اپتیک یا تونل نور OPTIC

در دستگاه های مدل 3LCD نور لامپ به جای آنکه از کالرویل رد شود و به DMD چیپ برسد از تونل نوری رد می شود که در آن تونل رنگ ها تشکیل می شود (همان سه رنگ اصلی سبز-آبی-قرمز) داخل این تونل فیلتر های خاصی وجود دارد. فرض کنید قصد داریم رنگ آبی را تشکیل بدهیم. نور به صفحه ای می خورد که اجازه عبور تمام رنگ ها را می دهد به جزء رنگ آبی یعنی تمام رنگ ها را از خود عبور می دهد  اما رنگ آبی را بازتاب می کند.
این باز تاب به آئینه ای  می خورد و به 3LCD منعکس می شود. بقیه رنگ ها هم به همین شکل به 3LCD می رسند یعنی سه رنگ قرمز-سبز-آبی 3 ال سی در از سه عدد منشور به هم جسبیده خاص که از هر کدام از آنها سیم هایی بسیار نازک رد شده برخورد می کند. که از هر کدام از آن LCD ها یک عدد کابل فلت به برد اصلی وصل می شود. و برد اصلی فرمان تشکیل تصویر را می دهد. به طور مثال  تصویری می خواهد تشکیل شود.

تعمیر لامپ پروژکتور

برد اصلی فرمان تشکیل این تصویر رو به 3LCD می دهد. 3LCD که متوجه شده رنگ آسمان آبی است به قسمت منشور آبی دستور می دهد این قسمت از رنگ آبی و باز تاب به تصویر بدهد. برای چمن ها هم این اتفاق می افتد.
اما اگر یک گل بنفش داشته باشیم چطور؟
این فرمان به منشور قرمز و آبی می رسد که همزمان تصویر بدهند که البته شدت هاشونمتفاوت است. به طور مثال  از ترکیب رنگ آبی و قرمز رنگ بنفش درست می شود. اما این فقط یک مثال بود. شاید با این مثال شما بهتر طرز کار را درک کرده باشید. این نکته را بدانید که اپتیک یا تونل نور وظیفه تشکیل سه رنگ اصلی را می دهد.

3ال  سی دی(3LCD)

در قسمت تعمیرت ویدئو پروژکتور و قسمت اپتیک کمی راجب 3lcd حرف زدیم
اما به صورت مختصر این قسمت وظیفه تفکیک سه رنگ اصلی را دارد که این سه رنگ عبارتند از :
سبز
آبی
قرمز
که در نهایت این سه رنگ به ال سی در دستگاه می رسد که تشکیل تصویر در آن انجام می شود. با این اطلاعات از قسمت تعمیر ویدئو پروژکتور می توانید هنگام خرید ویدئو پروژکتور با اطلاعات بیشتری این کار را انجام بدهید. و  با انتخاب مناسب تر از دیدن تصاویر لذت ببرید.

 مشکلات ویدئو پروژکتور و نحوه برطرف کردن آن

در این قسمت از بحث به برخی از ایرادات دستگاه و علت به وجود آمدن آن می پردازیم لازم به ذکر این نکته است که برای برطرف کردن آن باید دستگاه خود را نزد کارشناس متخصص ارسال نمائید و هرگز خودتان برای برطرف کردن آن ایراد اقدام نکنید.

تعمیر خرابی ویدئو پروژکتور

خرابی ویدئو پروژکتور

 تصویر مخدوش

این مشکل که معمولا تصویر را مانند شب پر ستاره می کند به علت از کار افتادن آینه های DMD چیپ است که وظیفه بازتاب تصویر را دارند. اگر این مشکل براتون پیش آمد می توانید آموزش تعمیر ویدئو پرژکتور را با دقت مطالعه کنید.

زرد بودن تصویر

این مشکل می تواند از سه ایراد باشد اولین کار باید کابل خود را چک کنید . در مرحله دوم مشکل از فیلتر رنگ آبی دستگاه اپتیک می باشد برای تعویض این کار باید دستگاه خود را برای متخصصین این کار ارسال کنید اکثر مواقع فیلتر هایی که میسوزند فیلتر های جیوه ای هستند که در اثر حرارت میسوزند. البته باید گفت این فیلتر ها حساس هستند و سریع میسوزند.
مشکل بعدی که میتواند این ایراد را ایجاد کند چیپ تصویر روی برد اصلی دستگاه است. چیپ های تصویر در دستگاه های 3lcd با چیپ تصویر در دستگاه های dlp متفاوت هستند و طرز کار آنها با هم متفاوت است.

داغ شدن دستگاه و خاموش شدن آن

این مشکل به  دو علت میتواند رخ بدهد
1 :سوختن حرارت سنج یا تمپرچر دستگاه که وظیفه چک کردن حرارت را دارد در صورت سوخته شدن این دستگاه این قطعه قطع می شود و دستگاه تصور می کند که حرارت دستگاه بالاست سپس این ارور را می دهد.
2:کار نکردن فن دستگاه :که بخش مهمی در تعمیر ویدئو پرژوکتور می باشد.
کار نکردن فن دستگاه به دو صورت است یک اینکه فن دستگاه کلا خراب بوده و نمی چرخد.
و اینکه فن دستگاه با دور مشخص نچرخد تعمیر کاران دستگاه ویدئو پروژکتور اگر دقت کرده باشند اکثر فن های دستگاه ها ویدئو پروژکتور 3 سیم است.
که یکی از سیم های آن را سیم فرمان یا دورخوان می نامند که توسط آی سی های روی برد اصلی تعداد دور فن دستگاه خوانده می شود و اگر این تعداد دور کم باشد دستگاه ارور تمپ یا حرارت میدهد. دقت داشته باشین

3:در ادامه بررسی این مشکل میتوان از آی سی درایور روی برد اصلی باشد یعنی این آی سی فرمان چرخیدن فن را صادر نکند.

و درنتیجه فن دستگاه شروع به چرخیدن نمیکند.

به همین علت دستگاه دوباره ارور تمپ میدهد.

پس فهمیدیم که  ارور داغ شدن دستگاه به سه تا دلیل میتونه اتفاق بیوفته
1:مشکل در حرارت سنج یا تمپرچر سنج
2:مشکل در دور یا کار نکردن فن
3:آی سی درایور فن روی برد اصلی

تعمیر مشکلات ویدئو پروژکتور

مشکلات ویدئو پروژکتور

4:رنگ پریدگی دستگاه
پرش رنگ با پرش تصویر دوتا ایراد کاملا متفاوت است اما بسیاری از مشتریان و همکاران در تشخیص این ایراد دچار مشکل میشوند.
پرش رنگ به قطعه ای به نام کالرویل مربوط است که در سرعت چرخش آن اختلال وجود دارد.

5:لرزش تصویر
این ایراد معمولا به علت نوسان در ولتاژ ورودی دستگاه می باشد.
یکی دیگه از دلایل این موضوع بروز مشکل در چیپ تصویر می باشد که باید توسط متخصصین این امر تشخیص داده شود.

6:دستگاه کلا روشن نمیشه برق تو دستگاه نمیاد
این ایراد رو مشتریان به دو نوع میبینن یکی اینکه دستگاه روشن میشه یعنی چراغهای دستگاه روشن میشه اما نور نمیده
یکی اینکه کلا برق توی دستگاه نمیاد و کلا چراغای دستگاه هم روشن نمیشه
تعمیر ویدئو پروژکتور توی این دوتا ایراد باهم فرق داره
اگر دستگاه روشن بشه چراغهاش و بعد از فشار دادن دکمه پاور فن های دستگاه شروع به کار کردن بکنن و دستگاه نور نده احتمال زیاد لامپ دستگاه مشکل داره
و تنها تعمیر ویدئو پروژکتور تعویض لامپ دستگاه هستش.

البته این ایراد میتونه از بالاست یا راه انداز لامپ دستگاه هم باشه یعنی راه انداز لامپ به لامپ دستگاه ولتاژ نده تا روشن بشه که تعمیر ویدئو پروژکتور در این حالت باید توسط متخصصین این امر انجام بشه و شما میتونید برای تعمیرات ویدئو پروژکتور خودتون با شرکت ما تماس حاصل فرمائید.

و در دستگاه های با تکنولوژی DLP اگر کالرویل یا چرخه رنگ دستگاه به سرعت مناسب نرسه یعنی موتور کالرویل مشکل داشته باشه و یا اینکه سنسورش سوخته باشه یا شکسته باشه باز هم دستگاه ارور لامپ میده. بازهم تعمیر ویدئو پروژکتور با این مشکل باید توسط متخصصین این امر انجام بشه.

7:تصویر vga و hdmi پخش نمیشه توسط ویدئو پروژکتور
این ایراد در بسیاری از دستگاه های ویدئو پروژکتور به وجود می آید که توصیه مکنم به صورت اصولی قدم به قدم جلو بروید
اول از همه از تطبیق رزولوشن پخش دستگاه منبع و ویدئو پروژکتور مطمئن شوید.

دوم از کابل تصویر خود vga یا hdmiخود اطمینان حاصل فرمائید.

گام سوم تخصصی میشود و باید توسط کارشناس با تجربه انجام شود.

درب دستگاه را باز کرده و از پرت پخش تصویر خود اطمینان حاصل کنید یعنی مطمئن شوید پرت دستگاه قطعی نداشته باشد .

بعد از آن و اگر هیچ کدام از راه ها جواب نداد میتونید مطمئن بشید که برد اصلی دستگاه شما مشکل دارد.

برای تعمیر ایراد دستگاه رو به شرکت ارسال کنید و بعد از بررسی های لازم به شما اعلام هزینه میشود.

8:تصویر دستگاه ضعیف است
9:در تصویر خط های رنگی  به صورت عمودی و افقی می باشد.

10:دستگاه پیغام اتمام عمر لامپ میدهد.
11:دستگاه پیغام اخطار سرویس یا تمیز کردن فیلتر میدهد

12:کنار نوشته های تصویر سایه یا همان نوشته با رنگ دیگر مثل سبز قرمز و زرد است.

علت روشن نشدن ویدئو پروژکتور

روشن نشدن درستگاه خیلی از عوامل باعث این کار میشود که حتما حتما باید توسط تیم مهندسی تعمیر ویدئو پروژکتور مورد برسی قرار بگیرد واگر خود مشتری دست به تعمیر آن بزند  شاید اتفاقی بیفتد که دگر نشود آن را درست کرد و حتما پینهاد میکنم با شماره 021-86072406 تماس حاصل نمایید در اولین مشورت با کارشناس تعمیر ویدئو پروژکتور شاید مشکل روشن نشدن دستگاه  ویدئو یا  پروژکتور حل شود .

علت روشن نشدن ویدئو پروژکتور

روشن نشدن ویدئو پروژکتور

قفل پنل ویدئو پروژکتور

یکی از سوالات متدوال قفل پنل ویدئو پروژکتور هستش که خیلی ساده متونید توی اینترنت سرچ کنید بسته به مدل دستگاهتون بهتون راهنمایی میکنن بعضی از سایت ها اما اگر وقت بکنم حتما چند تا از دستگاه های پر فروش ایران رو راه حل برطرف کردن این مشکلشون رو مینویسم

بیشترشون باید چند تا کلید رو چند ثانیه نگه دارید تا این مشکل حل بشه اما وقت بیشتری برای توضیح دادن ندارم حتما در اینده براتون مینویسم
برای سوالات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.منظرت کامنت های شما هستیم

اطلاعات بیشتر

برای اطلاع از مشکلات ویدئو پروژکتور خود و نیاز به تعمیر ویدئو پروژکتور با شرکت ما تماس حاصل فرمائید

تعمیر ویدئو پروژکتور

نکته :  کلیه قطعات در صورت معیوب بودن با قطعات اصلی تعویض می گردد.

021-86072406

021-88322302

|محاسبه قیمت تعمیر ویدئو پروژکتور قبل از تعمیر|

| تعمیرات  ویدئو پروژکتور درشرکت آریا گستر ایرانیان همراه با گارانتی و تضمین میباشد |

| در صورت امکان تعمیر در محل انجام می شود |

| ست کردن انواع ویدئو پروژکتور |

| تعمیر و سرویس انواع ویدئو پروژکتور |

| آمادگی همکاری با تمام ارگان های دولتی وخصوصی همچنین  آموزشگاه ها |

نظر ها (15)

 1. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید
  ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق
  فعالیت می کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما دیدن کنید

  1397-01-29 پست توسط درب ضد سرقت لاکچری ترک
 2. خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت مفید

  1397-03-09 پست توسط کرم کلاژن ساز
 3. سلام جناب مهندس
  من يه ويدئوپروژكتورسامسونگ مدل SP-M255 قبلادکمه های روی دستگاه راقفل کودک کرده بودم وباکنترل کارمیکردم ولی متاسفانه کنترل دستگاه تواسباب کشی گم شده ودکمه های روی دستگاه هم قفله.
  باکنترل تلویزیون سامسونگ دستگاه فقط روشن میشه ودیگه هیچ کاری انجام نمیده دستگاه روی منومانده
  ایاراهی هست که بشه قفل دکمه های روی دستگاه رابازکرد؟
  من درسایتی خوندم که این مدل پروژکتورباکنترل ال سی دیهای سامسونگ کارمیکنه ولی من هرکنترل سامسونگی راکه ازمایش کردم فقط دستگاه راروشن میکنه ودیگه هیچ کاری انجام نمیده حتی بخوای دستگاه راخاموش کنی باکنترل خاموش نمیشه فقط اول که دستگاه رابه برق میزنم میتونم باکنترل تلویزیون فقط روشنش کنم.دکمه های روی دستگاه راهم که میزنم پیغام قفل میده.
  ممنون میشم راهنمایی کنیدجناب مهندس

  1397-04-21 پست توسط جعفر
 4. با سلام
  من یک دستگاه ایسر دارم
  یک مدت روشن میشد بک دفعه خاموش البته نه کامل جراغ پاور به صورت چشمک زن در میوند
  الا دیگه کلا به برق میزنم لامپ و تصویر دیگه نمیاد فقط چراغ پاور چشمک زن هستش رو پاور که میزنم قابت میشه فن ها شروع به کار میکنه اما بعد چند قانیه فن ها خاموش و چراغ پاور چشمک زن میشه مشکل چیه ، و ارزش تعمییر داره اصلا ، ممنون میشم راهنمایی کنید که تکلیف بدونم چیکار کنم ، با سپاس از سایت خوبتون

  1397-05-02 پست توسط علی
 5. خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب مفید

  1397-06-02 پست توسط دانلود فیلم رزمی جدید
  1. خواهش میکنم امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشه

   1397-11-10 پست توسط مدیر
 6. سلام
  خسته نباشید
  یه دستگاه شارپ مدل XR_32S دارم که ضربه خورده
  وقتی به برق وصل می کنم چراغ پاور روشن و سبز میشه و چراغ لامپ هم سبز و چشمک زن میشه
  ممکنه مشکل از لامپ تصویر باشه؟
  هزینه تقریبی تعمیر الان چند هست؟
  آیا شیراز نمایندگی تعمیر وجود داره؟
  ممنون

  1397-06-18 پست توسط fariba
  1. سلام وقت بخیر احتمال زیادی داره که لامپ دستگاه شما به مشکل خورده باشه اما برای کارشناسی دقیق باید دستگاه ارسال بشه هزینه لامپ امروز 550 تومان هستش
   اما فرض کنید خدایی نکرده ماشین شما روشن نشه هیچ تعمیر کاری نمیتونه دقیق حدس بزنه که چقدر هزینش میشه ممکنه استارت شما مشکل داشته باشه و ممکنه موتور سوخته باشه و باید
   ماشین شمارو ببینه دقیقا مثل ما هستش تا دستگاه رو نبینیم نمیتونیم اعلام هزینه دقیق کنیم

   1397-11-10 پست توسط مدیر
 7. سلام من چطوری تحویل بدم 

  1397-10-17 پست توسط رضا
  1. 021-86072406 با ما در تماس باشید

   1397-10-17 پست توسط مدیر
 8. سلام‌ و عرض‌ خسته نباشید، من یک دستگاه دیتا پروژکتور اندرویدی مارک بنکیو i500 دارم و مدت ها‌ازش استفاده کردم اخیرا من این دستگاه رو ریست فکتوری کردم و بعد از این قضیه دستگاه ریستارت شد و روی لوگوی بنکیو گیر کرد و جلوتر نمیره و ظاهرا سیستم عامل پاک شده، لطفا من رو راهنمایی کنید چجوری بتونم راه حلی پیدا کنم، پیشاپیش سپاسگزارم.

  1397-11-11 پست توسط کیوان
 9. سلام
  ویدو پرزکتور مدرسه ما ضمینه نورش بنفش شده علتش چی هست وچیکار باید کرد اگر زود جواب بفرمایید که بموقع رفع ایرادش باشه ممنون میشم
  شماره 09123881248

  1397-11-17 پست توسط علیزاده ahadi433 j تلگرام
 10. و عرض‌ خسته نباشید، من یک دستگاه دیتا پروژکتور اندرویدی مارک بنکیو i500 دارم و مدت ها‌ازش استفاده کردم اخیرا من این دستگاه رو ریست فکتوری کردم و بعد از این قضیه دستگاه ریستارت شد و روی لوگوی بنکیو گیر کرد و جلوتر نمیره و ظاهرا سیستم عامل پاک شده، لطفا من رو راهنمایی کنید چجوری بتونم راه حلی پیدا کنم، پیشاپیش سپاسگزارم.

  1398-02-09 پست توسط علی
 11. سلام مشکلتون رفع شد

  1398-02-09 پست توسط علی
 12. سلام
  من یه پروژکتور eiki lc xe 10 دارم مشکل شماره ۹ داره یعنی خطوط عمودی که قبلا با گرم شدن خودش میرفت اما حالا دیگه خطوط نمیره آیا از لامپه یا از برد ؟

  1398-03-19 پست توسط مهدی

پیام بگذارید