مقالات آریا گستر ایرانیان

2020-08-12

لامپ هالوژن پروژکتور

لامپ های هالوژن نور به اندازه کافی روشن دارند. از این رو، در اکثر شرایط، نور کافی وجود دارد بدون اینکه هزینه زیادی بپردازید.
2020-08-10
تصوصر پرده نمایش ویدئو پروژکتور سفید رنگ

پرده نمایش ویدئو پروژکتور

پرده نمايش از مهم ترین تجهيزات ويدئو پروژکتور است که براي پخش تصاوير  مورد استفاده قرار مي گيرند و از رفلکس يا بازتاب نور جلوگيري کرده و کیفیت تصاویر را بیشتر می کند.
2020-08-06
تصویری از لامپ ویدئو پروژکتور

خرید لامپ ویدئو پروژکتور اپسون

ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور مانند یک دوربین معکوس عمل می کند. به این صورت که به جای دریافت نور، نور را از لنز به بیرون می […]
2020-08-03
تصویری از نور ویدئو پروژکتور

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور خانگی

خرید یک پروژکتور برای سیستم سینمای خانگی شما می تواند یکی از گیج کننده ترین تصمیمی باشد که شما باید بگیرید. داشتن اطلاعات فنی بسیار مهم است.
2020-07-29
قیمت ویدئو پروژکتور ال ای دی

قیمت پروژکتور ال ای دی

ویدئو پروژکتورهای ال ای دی مزایای بیشتری نسبت به نوع لامپی آن دارد. ولی نوع لامپی هم برای بعضی کاربران مناسب تر است. قیمت ویدئو پروژکتور ال ای دی بیشتر از مدل لامپی است ولی هزینه تعویض و تعمیر ندارد.
2020-07-28
تصویر لامپ مدادی

لامپ پروژکتور مدادی

لامپ پروژکتور مدادی یا مدادی نمونه ای از لامپ های رشته ای پر مصرف می باشند که با هدف روشنائی بیشتر در این دسته لامپ ها ساخه شده اند و به دو صورت  میتوان از این لامپ ها استفاده کرد.
2020-07-22
ویدئو پروژکتور جیبی گلد رنگ

بهترین ویدئو پروژکتور جیبی

کاربری اصلی دیتا پروژکتور جیبی برای بازاریابان، ویزیتورها، مدیران پروژه، اساتید، دانشجویان، کارشناسان فروش، سینمای خانگی جیبی، مصارف تفریحی و سرگرمی و استفاده در کلاسهای آموزشی با امکان ایجاد محیط نیمه تاریک است.
2020-07-20
خرید ویدئو پروژکتور برای فضای بزرگ

ویدئو پروژکتور برای فضای بزرگ

فقط به این دلیل که تفاوت در قیمت ویدئو پروژکتورهای پرتاب بلند و پرتاب کوتاه وجود دارد، به این معنی نیست که پروژکتورهای پرتاب کوتاه تر قاطع، برتر از ویدئو پروژکتورهای پرتاب طولانی هستند. هر یک از آنها هدف خاصی دارند و تفاوت قیمت به دلیل فناوری پیشرفته ای است که پروژکتور پرتاب کوتاه برای دستکاری تصویر برای طرح ریزی نیاز دارد.
2020-07-15
ویدئو پروژکتور لامپی

هزینه ویدئو پروژکتور لامپی

ویدئو پروژکتور لامپی ارزان تر از انواع لیزری است. یکی از مواردی که هنگام خرید ویدئو پروژکتور لامپی باید در نظر بگیرید، فاصله پرتاب است.
2020-07-08
ویدئو دیتا پروژکتور پاناسونیک

تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تعمیر ویدئو پروژکتور پاناسونیک می تواند کمک شایانی در بالا بردن طول عمر لامپ دستگاه و ارائه تصویر مناسب آن شود.