ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم

ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم یا کارکرده

 

آریا گستر ایرانیان وارد کننده عمده و توزیع کننده انواع ویدئو پروژکتور استوک اروپا با قیمت و کیفیت استثنائی

021-88322302

021-86072406

نشانی شرکت:

تهران – زیر پل کریمخان – خیابان سنائی – بالاتر از میدان سنائی – نبش کوچه 15 – پلاک 130 – واحد 1

فروش ویدئو پروژکتور کارکرده

فروش ویدئو پروژکتور

دارای گارانتی معتبر برای ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم یا کارکرده

 

خرید ویدئو پروژکتور استوک یا کارکرده از شرکت آریا گستر ایرانیان دارای مزایایی مختلفی از جمله قیمت ارزان و کیفیت بالا است.
همانطور که می دانید معمولا کمپانی های تولید کننده چند رنج از کیفیت تولید دارندکشور های تولید کننده ویدئو پروژکتور آمریکا،کشورهای اروپا و آسیای شرقی و خاورمیانه است.

فروش دستگاه های دست دوم

دستگاه های استوک اروپایی که از نوع و تمیزی و قیمت بسیار به صرفه تر از ویدئو پروژکتورهای اکبند داخل بازار هستند توسط این شرکت وارد شده و بین همکاران توزیع می گردد.
دستگاه های وارداتی این شرکت بعد از چک اولیه و بررسی توسط همکاران در اروپا به شرکت در تهران انتقال داده شده و بعد از رسیدن دستگاه ها به دفتر مرکزی در ایران این دستگاه ها مجددا سرویس شده و لامپ اورجینال و آکبند روی آنها نصب می شود و مدتی را زیر تست قرار می گیرد. بعد از انجام تست دستگاه های بسته بندی شده و اماده فروش می شوند.

فروش ویدئو پروژکتور دست دوم

ویدئو پروژکتور دست دوم

گارانتی محصولات دست دوم

لازم است بدانید که تمام دستگاه های استوک فروخته شده شماره سریال های آنها وارد سیستم شده و شامل گارانتی می شوند. چنانچه شما تنها مزیت دستگاه آکبند رو گارانتی میدانید در این مورد به مشکل بر نخواهید خورد زیرا که این دستگاه های دست دوم و کارکرده هم شامل گارانتی هستند.

قطعات دستگاه های دست دوم

اما یک سوالی در اینجا مطرح  می شود اگر  که دستگاه ها دست دوم گارانتیشون تمام شود و نیاز به قطعه داشته باشند چه؟
در پاسخ به این سوال باید بدانید  که تا 10 سال پس از فروش این دستگاه ها هر قطعه ای که نیاز باشد توسط این شرکت موجود می شود نه تنها این دستگاه ها بلکه سایر دستگاه ویدئو پروژکتور دیگر فرای اکبندیا دست دوم بودن شرکت آریا گستر ایرانیان می تواند قطعات آن را برای متقاضیان آن تهیه کند.
چنانچه که بیش از حد روی این موضوع حساس هستید برای اطمینان خاطر بیشتر می توانید در هنگام خرید بخواهید که این تعهد شرکت بر روی فاکتور خرید شما ثبت گردد.

گارانتی ویدئو پروژکتور کارکرده

گارانتی ویدئو پروژکتور

خرید دستگاه های استوک، کارکرده، دست دوم

خرید دستگاه های استوک، کارکرده، دست دوم برای کسانی که می خواهند بهترین کیفیت را با بهترین قیمت داشته باشند بسیار مناسب خواهد بود.خریداران می توانند  از این دستگاه ها در خونه، کلاس درس یا در اتاق جلسات یا هر جایی دیگری استفاده کنند.
این موضوع را در نظر داشته باشید که دستگاه های استوک، کارکرده یا دست دوم توسط متخصصین بررسی و خریداری می شود پس شما می توانید با آرامش خیال و آسودگی خرید  کرده و از دیدن یک تصویر فوق العاده لذت ببرید.

فروش دستگاه های استوک، کارکرده، دست دوم

ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم یا کارکرده که در بازار فروخته می شود انواع مختلفی هم از لحاظ کیفیت، مدل، قیمت،.. دارند. البته دیده شده که حتی بعضی از آنها  کیفیت اصلا مناسبی ندارند.
در حال حاضر که این متن را می خوانید. ارزانترین ویدئو پروژکتور داخل بازار در رنج کلاسی حدود 1400.000 تومان است. شما با این قیمت یک ویدئو پروژکتور سطح پایین خریداری می کنید.
ویدئو پروژکتور استوک، دست دوم یا کارکرده که تقریبا کیفیت پایینی دارد همچنین امکان خرابی بالایی داشته و امکان خرابی لامپ و سایر قسمت های دستگاه نیز در آن وجود دارد. البته که مدل قدیمی ویدئو پروژکتور تعداد پورت های پخش کننده آن کمتر است. ضمنا شما برای این بی کیفیتی و خرابی بالا دارید پول بیشتری هم پرداخت می کنید.
در صورتی که یکی از ویدئو پروژکتور های استوک موجود در شرکت مدل hitachi cp-x3015wn است که جزو با کیفیت ترین و کاربردی ترین ویدئو پروژکتور دست دوم می باشد.
این دستگاه تمام پورت های ورودی را داشته و شدت روشنائی 3200 انسی و طول عمر و کیفیت تصویر عالی بدون خط و خش هماندند آخرین مدل های ویدئو پروژکتور آکبندرا  دارد. قیمت خرید آن 950.000 تومان است. متوجه می شوید که یک اختلاف قیمتی450.000 تومانی در خرید دستگاه ویدئو پروژکتور وجود دارد. و شما می توانید این هزینه راصرفه جویی کنید.
برای بازدید و خرید ویدئو پروژکتور استوک می توانید با شرکت آریا گستر ایرانیان تماس حاصل فرمائید. همچنین امکان خرید حضوری نیز وجود دارد.
قیمت ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم

قیمت ویدئو پروژکتور استوک

قیمت ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم

قیمت دستگاه ویدئو پروژکتور استوک بسته به نوع کیفیت و شدت روشنائی دستگاه متفاوت است. تفاوت قیمتی به شدت روشنائی،کنتراست، پورت های ورودی، رزولوشن، عمر لامپبستگی دارد. قیمت دستگاه ها در شرکت آریا گستر ایرانیان از  250000تومان شروع شده و تا قیمت های بالاتر ادامه دارد.
دستگاه های رنج کلاسی که به عنوان سینمای خانگی  در اتاق کنفرانس و بسیاری از مکان های دیگر استفاده می شود یعنی به شدت روشنائی حدود 2000-3500 انسی نیاز دارند. البته موجودی این دستگاه ها دائما در حال تغییر است. به دلیل فروش بالا و بهتر است.

برای چک کردن موجودی و قیمت ویدئو پروژکتور استوک یا کارکرده با شرکت تماس حاصل فرمائید تا از خدمات راهنمائی رایگان کارشناسان ما برخوردار شوید تا انتخاب دقیق بهتری داشته باشید و همچنین از آخرین قیمت ها اطلاع پیدا کنید.

لازم است بدانید که تمام دستگاه های ویدئو پروژکتور استوک یا دست دوم این شرکت دارای گارانتی 4 ماه یا 100 ساعت می باشند.  تمام دستگاه ها ی این شرکت وارداتی بوده و کارکرد ایران نمی باشد که ضمنا ساعت کاری بسیار پائینی دارند.