پرینتر استوک

فروش انواع پرینتر استوک از قبیل:

پرینتر استوک اچ پی hp
پرینتر استوک سامسونگ samsung
پرینتر استوک کنون canon
پرینتر استوک لکس مارک lexmark


پرینتر استوک

 

کلیه پرینتر های لیزری و جوهری در سرعت ها و کیفیت های مختلف

شرکت آریا گستر ایرانیان به عنوان بزرگ ترین وارد کننده پرینتر استوک در ایران می باشد.

پرینتر ها را میتوان به طور کل به دو دسته لیزری و جوهری تقسیم بندی کرد:

که البته لازم به ذکر است امروز سرعت رشد پرینتر های لیزری بسیار بیشتر از پرینتر های جوهری می باشد.

یکی از عوامل استفاده بیشتر پرینتر های لیزری سرعت آن است که بسیار بیشتر از پرینترهای جوهری می باشد.

مکانیزم کار پرینتر های لیزری تقریبا شبیه دستگاه های کپی می باشد.

برای بیشتر آشنا شدن با مکانیزم پرینتر های لیزری توضیحات مختصری راجب به نحوه کار آن ها خواهم داد.

فرض کنید که از یک متن میخواهید پرینت بگیرید کامپیوتر شما به وصله کابل یو اس بی تصویر را به صورت صفر و یک به فرمتر یا برد اصلی ارسال میکند.

بعد از آن برد فرمتر این صفر و یک ها را به لیزر دستگاه میرساند تا لیزر تصویر نوشته را روی درام علامت گذاری یا بدون بار نماید.

بار درام پرینتر لیزری

دانستن این نکته مفید است که بدانید بار درام منفی است و همچنین بار تونر (همان جوهر) هم منفی است اما منفی تر از درام  وقتی لیزر به درام میتابد بار درام به نوعی مثبتر میشود و این مثبت وقتی به تونر منفی میرسد باعث جذب شدن تونر میشود. به همین صورت تونر به روی درام مینشیند حالا نوبت انتقال نوشته ها از درام به کاغذ میرسه که کاغذ وقتی از کنار درام میگذره باعث میشه که تونر از روی درام جدا بشه و به کاغذ بچسبه اینطور میشه که تصویر روی کاغذ هم شکل میگیره اگه در این مرحله شما در پرینتر را باز کنید و کاغذ رو در بیارید میتوجه میشید که نوشته روی کاغذ است و لی اگر دست روی نوشته ها بکشید پاک میشه
برای برطرف کردن این ایراد باید تونر را روی کاغذ پخت دهیم این وظیه بر عهده فیوزر یا پخت دهنده است که تشکیل شده از دو عدد رول یکی رول پرس یکی رول بالا که کاغذ ار بین این دوتا میگذره و به پرس شدن تونر و حرارت دیدنش  تونر یا کاغذ پهته میشه بعد ازز اتمام این کار دیگه نوشته از رووی کاغذ پاک نمیشه.

و پرینت شما آماده استفاده شماست.

کیفیت

بحث کیفیت هم به عواملی مربوط میشه که در گرفتن پرینت موثر هستند از خود برنامه فرمتر گرفته تا درام و رول مگنت و جنس تونر و بقیه قطعات.

در خصوص نحوه کار دستگاه های رنگی هم دقیقا همین کارها انجام میشه اما در سه رنگ و یک رنگ سیاه که روی هم قرار میگیره رنگها و تصویر رو شکل میده.
 


 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمائید.
021-86072406
نصب ویدئو پروژکتور